Lajme te fresketa:

Sociale


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Kryetari Lul: Me vrasjen e Gedaffit, Bashkia ime humbi nje mik te shtrenjte 2411
2 Berisha: Të rritet mosha e pensionit deri ne 70 vjec. Unë vetë ndihem si 25 vjecar. 2015
3 Kryetari Lul takohet me aktoren Eliza Dushku. Së shpejti dokumentari “Eliza në Bashkinë e Cudirave” 1122
4 Reagon Këshilli i Ministrave.org ndaj grevës së minatorëve. Berisha: Do mbështesim grevistët pa rezerva. 1066
5 Basha dërgon sms urimi qytetarëve. Berisha: Nuk ka asgjë të keqe ti urosh tjetrit ditëlindjen apo synetllikun 1467
6 Mediat: Bashkëshortja e Bashës ka nënshtetësi holandeze. KM.org: Femra shqiptare europiane, sukses historik 1538
7 Bullgaria: BE të njohë rakinë si markë të sajën. Meta: Pucistët duan të turpërojnë Skraparin 1198
8 Një prind pucist hedh në gjyq Ministrin e Arsimit. Sebepi: Fëmijët autikë nuk arsimohen 1362
9 Spitali Parlamentar nxjerr nga pavioni pacientin Meta. Doktori:Metës ti ndërpriten vaksinat e imunitetit 1050
10 Shakira, Rihanna dhe Lady GaGa pranojnë ftesën e Berishës për koncert. Me kusht: Të pranohen në Këshillin Kombëtar të PD 1278
11 Vasili: Shqipëria në rrezik nga virusi i Priftit të Derrit. Të infektuarve u duket sikur kryeministri ofendon apo sikur Meta bën pazare 2105
12 Fushë Kruja hap zyrtarisht festimet e Vitit të Ri. Hidhet në erë një shtyllë e tensionit të lartë 2121
13 Publikohen foto të Berishës me djalin e diktatorit. Këshilli i Ministrave.org rrëfen përpjekjet e kryeministrit për të sjellë demokracinë që në 1980 1302
14 OECD: Shqiptarët të fundit në Europë për arsim. Urdhër i kryeministrit: Të testohen të gjithë nxënësit 876
15 Berisha: Zonat e përmbytura nuk do të paguajnë ujë e drita për muajt nëntor-dhjetor. Është dhurata e qeverisë për Vitin e Ri. 1960
16 Arratiset një i dënuar nga burgu 313. Policia publikon dy hipoteza të ngjarjes 773
17 Zbulohen profecitë e Shën Doktorit për përmbytjet. Berisha: Edvin Rama përdhosi festat e shenjta të Nëntorit dhe ka zemëruar Zotat 3580
18 Lind fëmija i parë pas heqjes së vizave. Prindërit: Djalin do ta quajmë Liberalizim 3801
19 Berisha qorton SHISH: Pse nuk u informova në kohë për dasmën e Ramës? 1571
20 Fajon: Sqaroni popullin mbi afatin 90 ditor të vizave. Berisha: Tani që e bëra Shqipërinë parajsë, shqiptarët nuk rrinë në Evropë as 9 minuta 1377
21 4 muaj pa ujë fshatrat e komunës Frakull. Reagon Këshilli i Ministrave.org : Pse nuk shkoni në plazh 863
22 Maturantët shqiptare festojnë ditën e fundit të shkollës me miell dhe vezë. 1113
23 Furtuna e shkaktuar nga opozita lë Kukësin dhe Tropojën pa drita 838
24 Deputetja Bulku: Rama, nxirr nuset nga shtetrrethimi 1330
25 Pasi merr 5 milionë SAL, një i dëmshpërblyer ndan gëzimin e tij me komshinjtë 891
26 Së shpejti : Shqipëria po Zgërdhihet 646
27 Banorët e nën Shkodrës ankohen se gjoja nuk gjejnë emrat në listat e dëmshpërblimeve 1151
28 Qeveria : Do plotësohen të gjitha kërkesat për statusin. Berisha : Sikur të isha edhe një herë 20 vjec do të bëhesha minator. 788
29 Starton nisma SHQIPERIA PO RRESHQET 695
30 Nje shtetase greke rremben nje foshnje shqiptare 582
31 Berisha : Komplimenti i Berluskonit eshte keqkuptuar si ofendim. Miku im shprehu vetem nje “komplifendim” 1184
32 Seanca e jashtezakonshme e kuvendit : Percaktohet skema e shperndarjes se ndihmave 603
33 Qeveria rrit energjine elektrike per te shtuar energjine mes cifteve 1800

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results