Lajme te fresketa:

Bashkia

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Ne ndertim...


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
+3 #1 Astrit Ibrahimi 2010-01-11 22:58
jam nje invalid nga elbasani i lindur me Insultcelebral dhe me pas dhe me semundjen e tokes,,,
kam nevoje per ndihme ekonomike per te perballuar jetesen,,sepse me 8700 lek ne muaj qe marrim nga bashkia si invalid sme dalin as per buke thate.....kam 18 vjet qe merrem me tregeti te vogel por kurre sme ka hecur per arsyr te semundjes sepse kuptohet smund te punoj aq shume .kam marre 1 dyqan me qera prej 2 vitesh dhe e kam hapur me Internet,por smund te vazhdot dot me sepse paguaj
QERANE,,TATIMET ,,TELEKOMIN,,KE SHIN,,DHE BANGAT QE KAM BLERE Kompjuterat....
dhe kam 6 muaj qe smund te paguaj dot keshin sepse llogariteni me 25.000-30.000leke te reja xhiro ne muaj ,,cfare duhet te beje me pare ???????kur jeta ime kercenohet nga shendeti ne cdo sekonde sepse rri qe nga ora 7.00-23.00 te nates
ju faleminderit per mirkuptimin
 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results