Lajme te fresketa:

Shërbimi për qytetarët

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Sherbime Juridike Falas
Kthim/Kompesim Prone Kontaktoni
Fitim Tenderi Kontaktoni
Blerje Energjie Mbetur Stok Kontaktoni
Blerje 1 cope Shqiperie 1 Euro
Blerje Toke ne Bregdet Kontaktoni
Leje Ndertim Fshati Turistik Kontaktoni
Lirim nga Burgu 50.000 Euro
Lirim nga Burgu ne Fushate Elektorale 50.000 Vota

Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
+3 #3 Endri Kadiu 2011-01-28 22:54
Thik, lug, pirunj filxhanet e kafese, te gjitha gjerat qe ka ne shpi Saliu i duken qe jan me helm.
Nga burime te aferta familjare thone qe as nuk mund te firmosi asnje dokument pasi stilolapsi-pistolete mund ti marri jeten. Bile bile as nga zyra nuk del me pasi koha eshte me shi dhe ai qe i mban cadren mund ti bej puc me cader pistolet.
 
 
+1 #2 Endri Kadiu 2011-01-23 16:26
Zotni Kryeminister!
Simas urdhneses suj ktu, kontakotova perme ble toke ne bregdet dhe me than qe duhet per me fol me Zotin Fazllic, e si me e kontaktue bre burr se ai so ktue? A bohet me u takueme Shkelzenin a?

Per me prit mujnesh me me shkrue ke imaili im : marrufshtocin@h otmail.com

Zoti te dhant jete e drite e rrnofsh sa pula e lleshit.
 
 
+25 #1 Astrit Matraku 2009-12-06 21:42
po me keste behet gje ??
 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results