Lajme te fresketa:

Ndërgjegjesim


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Çiljeta solidarizohet me nismen e kryeministrit per qeverine ne diete. Do të zvogëlojë shpenzimet dhe gjoksin 3201
2 Berisha: Lek Plepi nuk do të jetë kandidati ynë për Bashkinë e Tiranës, por i ofrojmë të jetë këshilltar i fushatës së Lul Bashës. 1535
3 Themeluesi i Wikileaks flet për kryeministrin shqiptar. “Berisha, notar i shkëlqyer dhe aplinist i jashtëzakonshëm ” 4957
4 Dorëhiqet rektori i Universitetit të Vlorës: Kryeministri dhe Ministri Arsimit po shkatërrojnë arsimin. Berisha: Keqkuptim. Dua të shkatërroj vetëm Piramidën 2402
5 Vendim i Këshillit të Ministrave.org : Ndalohet peshkimi në liqenin e Shkodrës. 3552
6 Kryeministri indinjohet për vendimin e gjykatës për dëmshpërblimit për Agim Shehun 2744
7 Kriza politike shqiptare përcan Strasburgun 1106
8 Diagnoza e dr.Berishës : Përmbytjet ? Ngrohja globale dhe Hëna nuk ishte me hënë të mirë. 1386
9 MJAFT ngrihet ne proteste per ngritjen e cmimit te energjise. 1212
10 Deshmoni kulture qytetare duke denoncuar. 1189

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results