Lajme te fresketa:

Të Ndërmjetme


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Berisha: Edhe dëshmorët mund të votojnë. 28 mijë vota nuk ti fal njeri 1168
2 Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 1018
3 Berisha: Duhet rritur prezenca e grave në parti, qeveri dhe parlament. Të zbatohet skema: një gra - një gru 1133
4 Opozita demostratë larg bulevardit. Berisha: Ja cilat ishin masat e mbrojtjes kryeministrore 1024
5 Shkodrawatch 3, trilogjia më e ndjekur në Shqipëri. Tashmë në 3D 5421
6 Konkurentja Vokshi humbet 200 euro në lojën kuic “Who Want to Become an Ordinere”. Vokshi: Rëndësi ka pjesëmarrja jo fitorja 3815
7 Sot 8 Nëntori, liberalizimi i Partisë Komuniste Shqiptare. Berisha: U anëtarësova për ta shembur PKSH nga brenda 2415
8 Kryeministri flet për turizmin në mbledhjen e Këshillit të Ministrave.org. Berisha: Kto pushime e mija kan qenë t’papame 3220
9 Rregullore e përkohëshme qarkullimi për turistët dhe emigrantët që vizitojnë Shqipërinë 1808
10 Shkrepen armë ndërmjet dy bandave pranë zyrave të KQZ. Policia: Kutitë janë jashtë rrezikut për hapje 1113
11 Këshilli i Ministrave.org vendos të shpërblejë kampionët e peshëngritjes 1449
12 Sandri i alarmuar nga mundësia e vdekjes së doktorit në helikopter 787
13 Karaxhic kërkon të gjykohet në Shqipëri 945
14 Automjetet shqiptare së shpejti me targa biometrike 1945
15 Sandri bëhet xheloz për Big Brother 861
16 ish-stadiumit QemalStafa i ndërrohet emri 1242
17 Mbyllet me sukses sondazhi : Fajin për përmbytjet e ka opozita. 1108
18 Rezultatet e sondazhit : Chillyetta formon partine LSI 1226
19 Rezultatet e sondazhit te kaluar 1073
20 Mbyllet sondazhi i KeshilliMinistrave.org 1910

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results