Lajme te fresketa:

Korr opsioni i vogel


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Korrupsioni: Basha rrezon qeverine e Kuvajtit 2687
2 Berisha: Shqiperine e bera Blue Albania. Suksesi im i rradhes eshte Pleh Albania 2293
3 Reagon Berisha për ekspertizën e videos: Duhet të kemi kujdes nga anglo-amerikanët. Do tja dalim me forcat tona 1179
4 Basha: Kadare shih punën tënde. Sa për KQZ ajo ka Ristan..dmth Zot. 1299
5 Basha: Edhe qytetarët e Kandaharit mund të votojnë në Tiranë. Lirija e votës garantohet nga Kushtetuta 1051
6 Brace: Dorezo pasaportat. Basha: Nuk ç’armatoset shqiptari 871
7 Kryeministri Berisha lancon nismën "Fushata 1 Euro" 803
8 Opozita: Kryeqyteti rezulton me banorë virtuale. Berisha: E bëra Tiranën si Fejsbuk 957
9 Aksidentohet Ministri i Shëndetësisë. Automjeti zyrtar jashtë rrezikut për skrap 908
10 Gjykata e Apelit liron 3 gardistët. Berisha: Burrin më shumë se burgu e vret ndërgjegjja. 997
11 Bogdani: Ina Rama po nxjerr sekretet e 21 Janarit, pa i kaluar tek ne 937
12 Pas videos së Metës reagon Vatikani: Cdo Prift duhet të ruajë fshehtësinë e rrëfimeve 14774
13 PS do të publikojë aferë tjetër të ministrit Ruli. Berisha: Na mërzitët. Nxirrini të gjitha njëherësh e jo një nga një 2203
14 Grupimi Qytetar: Shqipëria, jo tranzit i mbetjeve radioaktive. Qeveria lancon nismën “Me Mbetje të Pastra” 947
15 Qeveria hedh poshtë akuzat e Priftit për ministrin Ruli. Të mos mbështesësh biznesin është antishqiptare 887
16 Eksperti i OKB: Lul Basha ishte përkthyesi im në "shtëpinë e verdhë". Basha: Jose është ngatërruar. Ministria ime i është dukur si shtëpi e verdhë 1187
17 Banorët e Orikumit nuk presin deri të premten por festojnë sot liberalizimin e vizave bashkë me forcat e policisë 2463
18 Sezoni i Vizave po afron. Oferta më e fundit qeveritare për pasaportat biometrike 1474
19 Sqarim i Këshillit të Ministrave.org ndaj publikimit të dokumentave gjoja sekrete të Erjon Braces 1408
20 Zbulohet Piramida e Klozefinës, Mbretëreshës së Parlagjiptit të lashtë 14861
21 Piratët e informatikës po manipulojnë regjistrat nga faqja onlinë e QKR. Lind nisma “Me Letra të Pastra” 1121
22 Sqarim nga Keshilli i Ministrave.org lidhur me ankesat e emigrantëve se pasaportat biometrike po u vonohen mbi 15 ditë 1469
23 Opozita akuzon Vasilin për abuzim dhe gjëndje të keqe në spitale 881
24 Për të ndihmuar Kontrollin e Lartë të Shtetit do të ngrihet MbiKontrolli i Lartë i Shtetit 11744
25 Dështon plani i terroristit për të rrëmbyer komisionerin europian 11595
26 Parashikimi i Motit dhe i Korrupsionit 13252

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results