Lajme te fresketa:

Q IPOD

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Ketu ju mund te degjoni muzike te kontrolluar dhe te miratuar nga Keshilli Ministrave.org

Me kenaqesi ju njoftojme se Kryeministri deshiron qe edhe ju te degjoni muziken qe Ai degjon.

Download Name Play Size Length
download Anetaret e Keshillit ft Ciljeta - Oh, sa kam voten e mire

3.6 MB 3:58 min
download Enver_Hoxha - Tungjatjeta

2 MB 1:53 min
download Jam Krim-minister por Krimi nuk jam une

4.4 MB 4:47 min
download Kenge per Enver Hoxhen

1.7 MB 4:13 min
download LULE O ZOTI SALI

3 MB 3:18 min
download Leksion per fushate

0.5 MB 0:47 min
download Per Ferdin - Goca si ty

5.7 MB 4:10 min

 

Share


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results