Lajme te fresketa:

Arrestohet nje mafiozi i gureve

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Forca te shumta policore pas nje investigimi disa mujor kane arritur te prangosin nje mafioz i cili kontrabandonte gure te nje lloji te vecante qe perdoren per cakmake. Shtetasi C.K. kishte kohe qe kontrabandonte dhe tregtonte gure cakmaku te palishem.

Ne momentin e arrestimit nuk i eshte gjetur asnje gur si prove por kontrolli me aparate speciale zbuluan se mafiozi i kishte gelltitur guret ne momentin qe kishte vene re afrimin e policeve.

Skaneri special zbuloi se ai kishte 18 gure cakmakesh dhe tre gure i kishte ne veshka.

Specialistet e policise pasi e derguan te arrestuarin ne Spitalin ushtarak arriten ti nxirrnin te gjitha guret e kerkuar madje edhe ato te veshkave me nje operacion te koduar "Dara e Kryeministrit".

Tashme pacienti, dhmth mafiozi eshte jashte rrezikut por brenda hekurave. Kjo ishte nje nga arritjet me te medha te policise ne keto 4 vitet e fundit.


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results